T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan İstanbul Turizm Fuarı Katılımcılarına Destek!

ITF 2024 sağlık turizmi katılımcıları; %60 oranında stant katılım desteğinden yararlanabilecek

Sağlık Turizmi Firmaları için özel olarak ayrılan 500 m2’lik alanda; Hastaneler,  Termal Tesisler , Sağlık Turizmi Yapan Acenteler, Tıp Merkezleri, Klinikler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri gibi birçok sağlık turizmi firması İTF2024’de bizlerle olacak!

*Teşvikten faydalanmak isteyen ilgili kurum ve kuruluşların Ticaret Bakanlığı’nın resmi sitesinde belirttiği uluslararası sağlık turizmi yetki belgesine, sektör faaliyet iznine veya uygunluk belgesine sahip olması gerekmektedir.

Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin Dream Project tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.

Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bu gibi bilgilerinizi bizimle paylaşmayınız.

Tarafımla iletişime geçilmesi için paylaştığım kimlik ve iletişim bilgilerimin Dream Project tarafından gelecekte gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilmem için benimle iletişime geçilmek üzere işlenmesine ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.