Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri Merkezi

Aksaray, Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cd. No: 11/1 Fatih/İstanbul

Anadolu Yakasından Gelenler İçin

Kadıköy‘den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Üsküdar‘dan Marmaray‘a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Ümraniye’den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray’a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan E-11′e binerek Göztepe Köprüsü‘nde ininiz. Buradan Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasından Gelenler İçin

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece Durağı’nda ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkarak denizin üstündeki köprüden biraz yürüyerek Küçükçekmece Köprüsü Durağı’ndan BN1 numaralı otobüse binerek Yenikapı Sahil Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız, Yenikapı-Havalimanı Metrosu ile Yenikapı‘da indiğinizde, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayıyla Bağcılar Durağı’nda inerek Kirazlı-Yenikapı Metrosu’na aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Taksim‘den Taksim metrosuna binerek Yenikapı Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

 

Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin Dream Project tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.

Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bu gibi bilgilerinizi bizimle paylaşmayınız.

Tarafımla iletişime geçilmesi için paylaştığım kimlik ve iletişim bilgilerimin Dream Project tarafından gelecekte gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilmem için benimle iletişime geçilmek üzere işlenmesine ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.