• Dream Project; Türkiye MICE sektörünün gelişmesi, büyümesi ve kendi içinde birlik ve komünikasyonunun sağlanması amacıyla 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye pazarının dünya MICE endüstrisi ile entegrasyonunu sağlayarak, sektörün çatı kuruluşu olarak hizmet vermektedir. 2014 yılından beri her yıl gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı; yürüttüğü global iletişim kampanyası ile Türkiye MICE sektörünün global anlamda bilinirliği ve algısının arttırılmasını hedefliyor.

  • Etkinlik, profesyonel hosted buyer programıyla yeni müşteri ve pazarların kazanılması, fuar kapsamında gerçekleştirilen network geceleri ile sektörün kendi içerisinde birlik beraberlik ve motivasyonunun sağlanması, sektöre yönelik düzenlenen zirve, workshop ve seminerlerle de sektörün kalite çıtasının yükseltilmesi amacıyla düzenlenmektedir.

  • 11 yıldır ara vermeden gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. Awards kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektöre hizmet veren kurum ve kuruluşlar için mükemmelliğe ulaşma arzusu yaratmayı ve Türkiye MICE sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen, sektörün Oscar nitelikli ilk ve tek organizasyonudur.

  • ACE of M.I.C.E. Awards, Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards adıyla farklı bir konsepte geçerek ödül töreninin yanı sıra katılımcılara ulusal ve uluslararası satın alıcılar ile B2B toplantılar, akşamları gerçekleştirilen network geceler ile iş ve eğlenceyi aynı anda sunma fırsatı sağlamıştır. 2022 yılında Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleşen etkinlik Cosmos Theatre’ın büyüleyici atmosferi, gerçekleştirdiği networkler, arttırılan iş hacmi ile çıtayı daha da yükseğe çıkardı. 8-9 Nisan 2023 tarihlerinde Masters of Events Corporate Awards adı ile Elexus Hotel Kıbrıs’ta yine katılımcılara muhteşem bir deneyim yaşatarak, etkinliğin farklı destinasyonlarda başarılı ile yürütüldüğünü bir kez daha kanıtladı. Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards 5-6 Ocak 2024 tarihinde 12. Kez Elexus Hotel Kıbrıs’ta gerçekleşerek, başarılarını  daha da yükseğe çıkarmıştır.

  • Dream Project tarafından turizm ve MICE sektöründe yıllardır başarı ile gerçekleştirdiğimiz fuar ve etkinliklere büyük bir heyecanla yenisini eklediğimizİstanbul Turizm Fuarı (İTF) 4-5 Ekim’de dünya turizm devlerini bir araya getirdi. 200 stantlı katılımcı firmanın yer aldığı fuarı 13.500 profesyonel kişi ziyaret etti. Amerika’dan Japonya’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya, Avrupa’dan Asya’ya Baltıklar’dan Avrasya’ya kadar 50 ülkenin 250 uluslararası satın almacısı 6500 B2B görüşme yaptı. Bulundukları bölgeden Türkiye’ye en çok turist ve grup gönderen acenta ve operatörlerden oluşan katılımcılara yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı yapılarak geniş bir platformda turizmde 2024’ün yol haritası çizildi.

  • Yeni yerinde yepyeni konsepti ile 2. Kez gerçekleşecek İstanbul Turizm Fuarı ; 9-10 Ekim 2024 tarihlerinde Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde (Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi) kapılarını açıyor olacak. Türkiye ve dünyadaki turizm profesyonellerini bir araya getirerek yeni iş birliklerinin oluşmasına olanak sağlarken aynı zamanda yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımının yapılacağı geniş bir platform yaratmayı hedefliyor. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek seminer programları ile yeni trendler ve vizyonlar sektör profesyonellerine yeni ufuklar kazandırırken 9 Ekim akşamı Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilecek ITF Gala Party ile eğlenirken network yapmaya devam edeceğiz. Fuar kapsamında Erken rezervasyon kampanyalarının startını verirken, otel-acenta kontratları içinde fuarımız tam bir buluşma noktası olacak.

Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin Dream Project tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.

Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bu gibi bilgilerinizi bizimle paylaşmayınız.

Tarafımla iletişime geçilmesi için paylaştığım kimlik ve iletişim bilgilerimin Dream Project tarafından gelecekte gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilmem için benimle iletişime geçilmek üzere işlenmesine ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.